Aktarmalı Uçuş Sırasında 2 Bin Dolarlık Valiz Kayboldu

xPyrion

Üye
2 Ağu 2022
101
0
16
4_700x450-8.jpg


İki hafta önce içinde yaklaşık 2 bin dolar değerinde eşyanın bulunduğu valizini kaybeden genç kadın, Virgin Australia yetkililerinden açıklama bekliyor.

21 yaşındaki Ava Downs, 12 Temmuz’da on aylık kızı Emily ile Tasmania’dan Queensland’daki Townsville’e seyahat ederken valizinin kaybolduğunu fark etti. Townsville’e aktarmalı uçuşla varan Downs, yolculuk sırasında valizinin nerede ve ne zaman kaybolduğunu bilmiyor.

Valizini geri almak için havayolu şirketiyle iletişime geçmeye çalışan Downs, hiçbir yanıt alamaması üzerine yerel bir haber kanalına konuştu. Genç kadın, “Valizde kızım Emily’nin tüm kıyafetleri, doğum gününden açılmamış hediyeleri, doğum bilekliği ve benim için manevi değeri yüksek olan bir broşum vardı.” sözleriyle yaşadığı kaybın maddiyattan fazlası olduğunu belirtti.

Kısa süre sonra yetkililer, valizin bulunması halinde Downs’a haber vereceklerini bildirdi ancak Downs, günün ilerleyen saatlerinde valizin bulunamadığını bildiren bir sesli mesaj aldı.

Virgin Australia sözcüsü, konunun araştırıldığını ve yaşanan rahatsızlıktan dolayı şirket adına özür dilediğini açıkladı.

 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular