Avustralya 2022’Nin En İyi 20 Havayolu Açıklandı: Listede Turkish Airlines Ve Avustralya’dan Şirketler Var

xPyrion

Üye
2 Ağu 2022
101
0
16
scale-780x470.jpg


Airline Ratings, Airline Excellence Awards 2022 kapsamında Dünyanın En İyi 20 Havayolunu açıkladı.

Dünyanın önde gelen havayolu güvenliği inceleme ve değerlendirme sitesi AirlineRatings.com, uzman editörlerin yardımıyla 2022 yılının en iyi ilk 20 havayolu şirketini seçti. İlk 20 için seçim kriterlerinde yüksek güvenlik derecesi ve yolcu konforu ile inovasyonda liderlik gibi özelliklerin dikkate alındığını biliniyor.

Listeyle ilgili açıklamalarda bulunan AirlineRatings.com Genel Yayın Yönetmeni Geoffrey Thomas, “Yolcu deneyiminde gerçek bir fark yaratmak için yenilikçi bakış açısını benimseyen havayollarına odaklandık.” sözleriyle inovatif yaklaşıma verdikleri önemin altını çizdi.

Bu yılki listenin başında yer alan Qatar Airways, en çok kabin yeniliği, yolcu hizmeti ve pandemi dönemi boyunca gösterdiği kesintisiz faaliyet sonucu ilk sıraya yerleşti. Listede ikinci sırada yer alan Air New Zealand ise sektörel liderlik ve inovatif çalışmalarıyla ön saflarda yer aldı.

Listenin devamında Etihad Airways, Korean Air, Singapore Airlines, Qantas, Virgin Australia, EVA Air, Turkish Airlines, All Nippon Airways, Cathay Pacific Airways, Virgin Atlantic, Japan Air Lines, JetBlue, Finnair, Emirates, Hawaii, Air France/KLM, Alaska Airlines ve British Airways yer alıyor.

1_700x450-4-1.jpg


 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar