Eyaletler Arası Seyahat Eden Alpakadan Insanlara Örnek Olacak Davranış

xPyrion

Üye
2 Ağu 2022
101
0
16
5_700x450-3.jpg


NSW Goulburn’de başlatılan bir bağış toplama etkinliğinin son durağı olan Gold Coast’ta bir alpaka, gerçekleştirdiği ilginç ziyaretlerle görenleri şaşkına çevirdi.

Yamba’da ikamet eden Robert Fletcher ve evcil alpakası Hephner, Cuma gecesi nihai varış noktaları olan Queensland’a seyahat etmeye hazırlanıyor. Tıbbi destek organizasyonu Beyond Blue için bağış toplayan ikili, eyaletler arası seyahatlerle akıl sağlığı konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyor.

Konuya dair hüzünlü bir hikayesi olan Fletcher, “2017’de sevdiğim bir arkadaşımı intihar etmesi üzerine kaybettim. Benzer süreçten geçen insanlara nasıl yardım edebileceğimi düşündüğümde aklıma Beyond Blue adına Goulburn’den Gold Coast’a bir koşu düzenleme fikri geldi.” sözleriyle bağış kampanyalarına nasıl dahil olduğunu anlattı.

Kampanyaların ana konuğu olarak bilinen Hephner ise potansiyel bağışçıların ilgisini çekmek için çeşitli etkinliklerde yer alıyor. Hephner’ın Cumartesi günkü durağının öğlen saat 3’ten itibaren Gold Coast’taki Cavill Road olduğu biliniyor.

 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar